Akupunktur

Laser Akupuntur

Hacamat

Tıbbi Sülük

Ozon Tedavisi

  • ADANA hacamat merkezİ

En iyi hacamat tedavi hastalanmadan önce yapılan hacamat tedavidir.
Kafa hacamat tedavi yaptırmak her derde şifadır. Unutkanlık, dikkat dağınıklığı, asabiyet, cinnet, delilik, depresyon, sinir, ruhsal sıkıntılar, cüzam, vitiligo (alaca hastalığı), göz, gece körlüğü, kulak, kulak çınlaması, kısırlık, şeker, tansiyon, vb.

Ölüm hariç tüm hastalıklara şifadır.

Kafa üzerinde 3 temel 13 nokta; sırt üzerinde 7 temel 20 civarı nokta; ayak ve baldırlarda 5 temel olmak üzere toplam 13 nokta vardır. Toplamda takriben 40 tane hacamat tedavi noktası vardır. Her noktada uyarılan sinirler değişik rahatsızlığı iyileştirmede iyidir.

C-7 diye adlandırılan omuz, baş, kürek kemikleri ve kalp hizası, bel ve kuyruk sokumu, ayak bileklerini kapsayan bu noktalar, bugün dünyadaki bilim adamlarının da hacamat tedavi için tavsiye ettiği yerler. Çünkü bu 7 bölge, vücutta atıkların toplandığı yerler ve hastalıklar bu noktalarda kendini belli ediyor.

KAFA ARKASI HACAMAT TEDAVİ (Cankurtaran):
En fazla unutkanlık, baş öğrenmesi ve ezberlemeyi kolaylaştırmak için yapılır. Bu nedenle kuran hafızları ve alimler belli aralıkta mutlaka kafadan hacamat tedavi olurlardı. Katarak için çok faydalı, tansiyon, migren, burun hastalıkları, Parkinson, alzheimer, unutkanlık gibi nörolojik ruh hastalıklarına, psikolojik problemlere, kulak ağrısı ve çınlamasına, baş ağrısına ve dönmesine, yara, egzama, uçuk, sedef ve saç dökülmesine, göz ve göz kapakları, ağız, diş ve dişetleri birçok hastalığı tedavi eder. Kafa arkası, tepe çarka ve çöplük diye tabir ettiğimiz yerde tam burasıdır. Bunların her birinin farklı farklı faydaları vardır.


Hacamat Hangi Hallerde Yapılmaz ?
Çok ihtiyar ve zayıf kişilerde Kalp Yetmezliği olanlarda
Bir yeri kesildiğinde kanı durmayan kişilerde
Hamilelerde
Aşırı kansız kişilerde
AİDS HİV virüsü taşıyan kişilerde
Tansiyonu çok düşük olan kişilerde
Küçük çocuklarda
Çok hassas ve korkan kişilerde, kanlı hacamat yapılmaması tavsiye olunur, duruma göre kansız hacamat tatbik olunur.

Adana Hacamat Merkezi

Manuel Terapi

Bio Enerji

Refleksoloji

Mezoterapi

Nöral Terapi