Akupunktur

Laser Akupuntur

Hacamat

Tıbbi Sülük

Ozon Tedavisi


Adana Akupunktur Merkezimiz ilk olarak 1981 yılında Adana SEYHAN İlçesinde Dr. Ramazan Odabaşı tarafından muayene olarak kuruldu.

Daha sonra Kanal Köprü Karaisalı Yoluna taşınan yerimiz Kanal Köprü kliniği olarak hizmetine devam etti.

Sonrasında Adana Akupunktur olarak hizmetlerine devam etmeye başladı.
Doğru teşhis doğru tedavi ilkesini benimseyen ve tedavide kaliteden ödün vermeyen Adana Akupunktur Merkezi tıbbi sülük tedavi, hacamat, güzellik estetik ve PRP uygulamaları ile çalışmalarına devam etmektedir.

Merkezimizde çalışan kişiler kendi alanlarında uzmanlaşmış, eğitimlerini ve çalışmalarını uzmanlaştıkları konular üzerinde yoğunlaştırmışlardır. Randevu ve randevu takip konularında sizleri ilk hoş geldiniz ile karşılayan bir sekreterimiz, konusunda deneyimli bir yardımcımız ve yine konusunda uzmanlaşmış siz hastalarımızın rutin takibini yapan, hastalarımızla ilgili kayıtları tutup değerlendiren bir adet asistanımız bulunmaktadır.

Adana Akupunktur Merkezini günün her saatinde çekinmeden arayabilirsiniz, tüm çalışanlarımız sizlere yardımcı olabilmek amacıyla hazır bulunmaktadırlar. Her zaman güler yüzlü ve sorunlarınıza en az sizin kadar önem veren ekibimiz size bir telefon mesafesi uzaklığındadır.

css3
css3
css3
css3
css3
css3
css3
css3
css3
css3

Manuel Terapi

Bio Enerji

Refleksoloji

Mezoterapi

Nöral Terapi